yükleniyor 0

Etkin

Sanayi şirkeleri için etkili tasarımlar,  bomba gibi yazılımlar ve taze fikirler üretiyoruz.  Tam 10 yıldır.

Aşağı Kaydır
01

Reklam Ajansımız ile ilgili bir kaç kelime.

Makroser adı ile,

2010 yılında grafik tasarım,  yazılım ve outdoor reklamları konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından kurulan Makroser olarak bugün, sanayinin tüm sektörlerine doğru yaklaşımlarla marka ve ürün tanıtımı konusunda sırınsız hizmet veren bir reklam ajansıyız.

SİZİ ve MÜŞTERİLERİNİZİ TANIYORUZ!

Dijital ve konvansiyonel pazarlama konusunda yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile markanızın kurumsal çizgisi ve hedef kitlenizin psikografisi doğrultusunda sizin için planlamalar yapıyoruz.

TÜM İHTİYAÇLARINIZI BİLİYORUZ!

Sosyal medya yönetimi,  web siteleri,  e-ticaret siteleri,  mobil uygulamalar,  SEO danışmanlığı,  dijital reklamcılık gibi web tabanlı mecraları kendi tasarım ve yazılım ekimiz ile oluşturuyoruz. Kataloglar,  broşürler ve fiyat listeleri gibi konvansiyonel tanıtım mecralarınızın tasarımını ve baskısını kendi matbaamızda üretiyoruz.

SİZİNLE AYNI LİSANI KONUŞUYORUZ!

Yıllar boyunca oluşturmaya çalıştığınız “Müşteri Deneyimi” süreçlerinizi biliyor ve bu deneyimi destekleyecek içerikler üretiyoruz. Ürettiğimiz içerikleri, dijital ve basılı mecralarda dergi ve bülten olarak hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

SİZE EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ!

Türkiye’de üretim yapan sanayicilerimiz için gerçekçi ve ekonomik fiyatlar ile hizmet vererek kaliteli, sürdürülebilir ve uzun soluklu birliktelikler birliktelikler tesis ediyoruz.

SİZE HİZMET VERECEĞİMİZ GÜNÜ, HEYECANLA BEKLİYORUZ!

Makroser Reklam Ajansı olarak,  sosyal medya yönetimi,  web sitesi,  e-ticaret sitesi,  mobil uygulama, SEO,  katalog,  broşür,  fiyat listesi,  ambalaj tasarımı,  dergi,  bülten ve çok daha fazla konuda size hizmet vereceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz.
0
YILIMIZ
0
PROJE BİTİRDİK
0
ÖDÜL
PORTFOLIO
01.

HİZMETLERİMİZ

Pazarlama çözümleri, dijital reklamcılık, sosyal medya yönetimi, e-ticaret sistemleri, web siteleri, içerik üretimi, grafik tasarım, outdoor reklamları ve konvansiyonel baskı talepleriniz için çözüm ortağınız.

On-Line Çözümler

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, kullanıcı dostu tasarımı, sorunsuz yazılım mimarisi ve geliştirilebilir özellikleri ile onlarca proje [...]

01.
Detay

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, kullanıcı dostu tasarımı, sorunsuz yazılım mimarisi ve geliştirilebilir özellikleri ile onlarca proje gerçekleştirdik.  

Kendi tasarım ve yazılım ekimiz ile ürettiğimiz mobil duyarılı, SEO (web optimizasyonu ) dostu, özgün içerik ve yazılımlara sahip kurumsal web siteleri, mikro siteler, e-ticaret siteleri ve mobil uygulamalarımız ile tam 10 yıldır hizmetinizdeyiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, markanızı ve ürünlerinizi hedef kitlenize göre analiz ederek size uygun içerikler hazırlıyoruz.

02.
Detay

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, markanızı ve ürünlerinizi hedef kitlenize göre analiz  ederek size uygun içerikler hazırlıyoruz.  Size özel hazırlanmış benzersiz görsel, video ve metinleri tüm sosyal medya platformlarda doğru zamanda, doğru kitleye ulaştırıyoruz. Talebiniz doğrultusunda rakip analizleri ve sektör raporları ile sizin için raporluyoruz.

İçerik Yönetimi

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, markanızın ve şirketinizin müşteri ile temas ettiği, her alan için benzersiz ve doğru içerikler üretiyoruz.

03.
Detay

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, markanızın ve şirketinizin müşteri ile temas ettiği, her alan için benzersiz ve doğru içerikler üretiyor. Ürettiğimiz içerikleri basılı dergiler, dijital dergiler, e-bültenler ve sosyal medya kanalları ile müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Baskı Çözümleri

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, ürün kataloglarından fiyat listelerine, ambalaj tasarımından kurumsal evraklara, dergilerden [...]

04.
Detay

Makroser Reklam Ajansı olarak biz, ürün kataloglarından fiyat listelerine, ambalaj tasarımından kurumsal evraklara, dergilerden kağıt bazlı promosyon malzemelerine kadar çok geniş bir yelpazede pazarlama ihtiyaçlarınızı tasarlıyor ve kendi matbaamızda üretiyoruz.

02.

EKİBİMİZ

Makroser Reklam Ajansı olarak sürdürülebilir iş süreçleri kurgulamak en önemli prensibimizdir. Bu sebeple Makroser ekibi, kuruluşumuzdan bu yana neredeyse hiç değişmedi.

03.

REFERANSLARIMIZ

Bizi çözüm ortağı olarak kabul ederek yıllardır hizmetlerimizi tercih eden değerli dostlarımıza teşekkür ederiz.

04.